Novinka od wedi: relax a pohodlí se sprchovými lavicemi Sanoasa.

2016-03-21 06:55:06

Společnost wedi GmbH přichází v roce 2016 s rozšířením sortimentu wellness lavic, které si ve zcela novém provedení mohou najít místo i ve sprchovém koutě Vaší koupelny a  obohatit tak každodenní sprchování o možnost relaxace vsedě i pohodlí při péči o tělo.

Lavice jsou nabízeny ve třech tvarových variantách a jsou vyrobeny na bázi osvědčené konstrukční desky wedi. Díky jejím vlastnostem jsou i lavice zcela vodotěsné a nenasákavé, lehké a současně pevné a také tepelně izolující. Jsou určeny primárně k obložení keramickým obkladem či mozaikou.

Instalace lavic do sprchového koutu je díky lepení pomocí lepící a hydroizolační hmoty wedi 610 otázkou chvilky a díky promyšlené konstrukci nabízejí několik variant sestavení a také možnost individální úpravy (zkrácení délky i hloubky sedáku, zabudování stěnového odtoku).

Program sprchových lavic doplňují rohová sprchová sedátka ve dvou velikostech, která představují prostorově nenáročnou, avšak i přesto plnohodnotnou alternativu k lavicím.  Jejich nosnost i přes subtilní vzhled činí až 150kg. 

Další novinkou jsou prefabrikované sprchové niky v několika rozměrech, které je při stavbě sprchového koutu s pomocí konstrukčních desek wedi snadné intergovat do jeho stěn a vytvořit tak praktické a efektní odkládací prostory.

Více informací o sprchových lavicích, sedátkách a nikách najdete zde.

 

 

Tags: