Wellness konstrukční prvky

Konstrukční deska wedi pro Váš wellness projekt - vodotěsnost bez potřeby dodatečné hydroizolace, snadná instalace, kreativní design.

Wellness a wedi mají mnoho společného. Jedinečné vlastnosti a možnosti konstrukčního systému wedi k tomu přímo předurčují. Vodotěsnost bez potřeby dodatečné hydroizolace, snadná instalace, kreativní design čistých linií i organických tvarů a dlouholeté zkušenosti v oblasti stavby wellness – to vše dělá z wedi kompetentního dodavatele pro Váš wellness projekt.

Wellness lavice a lehátka

Modulární systém lavic Sanoasa různá tvarová řešení pro každý prostor.

Designové sprchy

Sprcha jako designový solitér ve Vašem wellness či koupelně.

Parní kabiny a individuální projekty

Parní kabina, zážitková sprcha či jiné wellness prvky na míru dle Vašich požadavků.

Wellness lavice a lehátka

Modulární systém wellness lavic Sanoasa od wedi nabízí široké možnosti uspořádání sezení již v typovém provedení, je však možné vyrobit i prvky atypických rozměrů

Všechny prvky tohoto systému jsou stejně jako základní konstrukční deska wedi vyrobeny z tvrzeného XPS (extrudovaného polystyrénu) a opatřeny armovaným cementovým povrchem. Lavice lze navíc na přání vybavit jak teplovodním, tak i elektrickým vytápěním s několika možnostmi regulace. Totéž platí o řadě různorodě designově pojatých wellness lehátek.


Designové sprchy

Designové sprchy Nautilo a Trollo jsou jedinečným designovým solitérem pro vaše wellness či koupelnu.

Základ tvoří podlahový sprchový prvek Fundo, na němž je z jednotlivých panelů vystavěna sprchová stěna. Stejně jako u podlahového prvku odpadá také u sprchových stěn potřeba jakékoliv další hydroizolace a je možné je již několik hodin po sestavení obkládat. Obě designové varianty je možné v případě instalace ve volném prostoru osadit také zásobovacími segmenty pro přívod vody, provedení Trollo pak i skleněnými dveřmi.


Parní kabiny a individuální projekty

Konstrukční systém wedi je díky svým vlastnostem i možnosti vytvářet různorodé tvary konstrukčních prvků ideální pro stavbu parních kabin i jiných wellness prvků dle Vašich požadavků.

Stěny a strop z konstrukční desky wedi, dokonale spádovaná podlaha díky prvku Fundo, sezení v podobě lavic Sanoasa – stavba parní kabiny se s wedi stává hrou. Přesně na míru podle vašeho projektu a požadované specifikace vyrobena stavebnice je před expedicí z výrobního závody vždy zkušebně nasucho sestavena pro kontrolu dokonalého slícování všech konstrukčních dílců. Pro nezávaznou cenovou nabídku je ideální poskytnout příslušnou část projektové dokumentace (alespoň půdorys).