Finální povrchy wedi Top

Kompozitní obkladový materiál nejen na konstrukční prvky wedi.

Dokonalá funkčnost i design nově i na povrchu. Výrobce wedi přichází s novou produktovou řadou velkoformátových finálních povrchů s názvem wedi Top, navržených přímo na míru různým konstrukčním prvkům wedi.

Velký formát beze spár

Obkladový materiál nejen na stěny a dno sprchového koutu. Odolný, protiskluzový, pocitově teplý.

Moderní design přírodních materiálů

Strukturovaný nebo hladký povrch v trendy barevných odstínech inspirovaných přírodními materiály.

Rychle a suchou cestou

Rychlá a snadné zpracování s možností individuální úpravy rozměrů pomocí běžného nářadí.

Co je finální povrch wedi Top

Finální povrch wedi Top je pohledový obkladový materiál představující alternativu ke keramickým obkladům či dekorativním stěrkám

Kompozit tvořený směsí minerálních materiálů a vinylu s moderním designem imitujícím přírodní materiály nebo pohledový beton. Vybrat si můžete z osmi trendy odstínů, hladkých i strukturovaných. Materiál je probarvený v celé své tloušťce, povrch je protiskluzový, antibakteriální a odolný proti poškrábání i působení čistících prostředků. Současně je příjemný na dotyk a pocitově teplý.


Kde a jak použít finální povrch wedi Top

Všude tam, kde byste jinak použili keramický obklad nebo podobný materiál, zejména pak ve sprchovém koutě samotném. Nejen na wedi desky a další konstrukční prvky wedi.

Velkoformátovými deskami wedi Top Wall je možné obložit stěny sprchového koutu, pro spádované sprchové prvky (sprchová dna) řady wedi Fundo jsou zde obkladové desky Fundo Top, které přesně kopírují povrch sprchových prvků včetně výřezů na liniový žlab či bodovou vpusť. Program doplňují hotové finální povrchy pro niky wedi Sanwell a také pro zaoblenou sprchovou lavici Sanoasa Typ 3, u níž dokonale nahradí mozaiku.

Všechny prvky řady wedi Top se jednoduše nalepí na podklad pomocí wedi 610 lepicí a hydroizolační hmoty a za 12 hodin je můžete užívat.


Proč použít finální povrchy wedi Top

Protože nabízejí bezkonkurečně rychlou instalaci. Výsledkem je designově čistý povrch beze spár pro snadnou údržbu.

Instalaci zvládnete bez zkušeností s pokládáním keramických obkladů. Jedna stěna sprchového koutu rovná se zpravidla jedna deska wedi Top – odpadá spárování i následná náročná údržba spár. Všechny prvky lze samozřejmě rozměrově upravovat dle potřeby, vystačíte si s běžným nářadím. Lepit je můžete kromě wedi desek také např. na OSB desky, omítky či stávající keramické obklady. Kromě toho Vaše koupelna tak získá moderní a neotřelý vzhled.