Montážní materiál a příslušenství

Systém wedi - úspora času a 100% spolehlivost.

Systémovost „made by wedi“ dotváří produktová řada spojovacího a upevňovacího materiálu a příslušenství. Cílem je nabídnout řešení pro všechny způsoby instalace konstrukčních prvků wedi. A k tomu ještě něco navíc – úsporu času a 100% spolehlivost.

wedi 610 lepící a hydroizolační hmota

Pevný a současně voděodolný spoj v jednom kroku.

wedi Tools - montážní příslušenství

Upevňovací a montážní materiál pro různé způsoby - vše po ruce pro různé způsoby instalace.

wedi Subliner - hydroizolační a oddělovací pásy

Hydroizolace o oddělování konstrukčních vrstev - vše s minimální stavební výškou.

wedi 610 lepící a hydroizolační hmota

Nezbytné pojítko mezi jednotlivými prvky konstrukčního systému wedi a to doslova – to je wedi 610. Jednosložková lepící a hydroizolační hmota, vyvinuta speciálně pro materiál wedi, s jejíž pomocí ušetříte spoustu času.

Unikátní kombinace lepidla a hydroizolační hmoty v jednom vám umožní mimořádně rychle vytvořit pevný a současně voděodolný spoj mezi jednotlivými prvky wedi. Dokonalé hydroizolační vlastnosti garantuje certifikát ETA potvrzující, že v případě použití wedi 610 již není zapotřebí žádná další dodatečná hydroizolace. Vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům a chemikáliím. Bez obsahu rozpouštědel, silikonu a PCP.


wedi Tools - montážní příslušenství

wedi Tools je produktová řada zahrnující příslušenství nezbytné k dokonalé instalaci konstrukčního systému wedi.

Řada wedi Tools obsahuje jak upevňovací materiál sloužící k montáži konstrukčních desek wedi na různé podklady, tak i armovací a těsnící pásky pro zajištění pevnosti respektive vodotěsnosti vytvářených spojů. Různá provedení a rozměry najdete v produktovém katalogu wedi.


wedi Subliner - hydroizolační a oddělovací pásy

Tenkovrstvé řešení pro případ potřeby přemostění prasklin, oddělení vrstev, ale i hydroizolace – to vše nabízí řada Subliner od wedi.

Oddělovací a hydroizolační pásy Subliner jsou dodávány ve třech provedeních. Pás Subliner Dry řeší hydroizolaci, Subliner Flex sepraci a přemostění a Subliner Dry&Flex je kombinací obojího a je jako jediný vhodný i pro použití v exteriéru. Maximální efekt při minimální stavební výšce, snadná a rychlá aplikace, příznivá cena – to jsou hlavní výhody produktové řady Subliner.