Sprcha v novém? Riolito neo!

2016-03-21 06:58:25

Firma wedi, německý výrobce voděodolného konstrukčního systému uvádí na trh zcela nový podlahový sprchový prvek s názvem Riolito neo z řady sprchových prvků Fundo. Jedná se o spádovaný deskový prvek se zabudovaným liniovým žlabem, který je určen jak pro bezbariérovou instalaci v úrovni podlahy, tak i nad ní a k následnému obložení keramickou dlažbou či mozaikou.

Novinka Riolito neo je oproti předchůdcům vybavena liniovým žlabem umístěným na samém okraji prvku a novým provedením vpustí s vysokou hltností. Je nabízena v různých typových rozměrech, lze však dodat i provedení atypická. Podlahový sprchový prvek wedi Fundo Riolito neo je dokonale spolehlivým systémovým řešením sprchy v úrovni podlahy pro vaši koupelnu.

Hlavní výhodou spádovaných sprchových prvků od wedi je v prvé řadě 100% vodotěsnost. Liniový žlab je do spádované desky integrován již ve výrobním procesu a každý prvek následně prochází podtlakovou zkouškou těsnosti. Toto řešení zcela eliminuje riziko případných netěsností a je proto ideálním pro vybudování sprchy v úrovni podlahy také ve dřevostavbách.

Více informací o novém podlahovém sprchovém prvku Riolito neo od wedi si můžete přečíst ZDE.

Tags: bezbariérová sprcha, sprcha v úrovni podlahy, liniový žlab, odtokový žlab, žlab do sprchy, stavba sprchy, sprchová vanička